Szkoła językowa Cambridge School of English

Szkoła językowa o doskonałej reputacji w Warszawie – Cambridge School of English

Nauka języka obcego jest to niewątpliwie proces długi, wymagający czasu i motywacji, a także zdolności intelektualnych.

Dlaczego wybrałam do recenzji akurat tę szkołę?

Mój dobry znajomy zapisał się do niej na niemiecki w trakcie roku szkolnego – nie było żadnego problemu aby dołączyć w dowolnej chwili i wiem, że bardzo sobie chwali. Ma małą grupę osób i uczy się w super atmosferze.

Cambridge School of English prowadzi świetne kursy języka angielskiego – ale nie tylko! Jest to także renomowana szkoła języka niemieckiego z tradycjami, istniejąca od 1991 roku.
Nauka języka niemieckiego odbywa się w małych grupach – maksymalnie 9 osób.


W procesie edukacji szczególny nacisk jest położony na kształtowanie konkretnych umiejętności językowych, szczególnie przydatnych w życiu codziennym, np. na ulicy, w pracy czy za granicą. Kursy językowe prowadzone przez szkołę uczą przede wszystkim władania językiem, a nie wiedzy o nim.
Kurs języka niemieckiego prowadzą tylko wykwalifikowani Native Speakers i lektorzy polscy – absolwenci filologii oraz studiów lingwistycznych.


W szkole językowej Cambridge School of English można się w nauczyć m.in. języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego, szwedzkiego, norweskiego, koreańskiego.
W ofercie szkoły znajdują się kursy języka ogólnego oraz specjalistycznego. Prowadzi zajęcia dla dorosłych i młodzieży, a także kursy przygotowujące do zdania egzaminów.
Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości nauczania, chcesz przygotować się do egzaminu uznanego na całym świecie, podjąć studia na jednym z uniwersytetów zagranicznych albo po prostu chcesz znać bardzo dobrze język obcy – w tej szkole językowej kurs zostanie dopasowany do Twoich potrzeb.

Szkoła językowa Cambridge School of English

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry