Nowoczesna depilacja. Dlaczego warto?

Nowoczesna depilacja. Dlaczego warto? Metody, wady i zalety.

Depilowanie ciała należy do najmniej przyjemnych czynności. Związane jest to z tym, że w zależności od wybranej metody często sprawia nam ból bądź podrażnia skórę.
Często poszukujemy najlepszej dla nas drogi usuwania owłosienia, dlatego warto przyjrzeć się, co oferuje nam rynek.

Depilacja maszynką jednorazową

Dla wielu kobiet najszybszy i najmniej bolesny zabieg. Niestety efekt najczęściej utrzymuje się do dwóch dni, a później znów musimy powtarzać czynność. Maszynki wbrew pozorom jednak nie są najtańszym rozwiązaniem i bardzo łatwo o zacięcia.

Depilator elektryczny

Depilator usuwa owłosienie razem z cebulką. W domowych warunkach zabieg przynosi efekty, ale trzeba go powtarzać. Jedną z największych wad produktu jest ból, który odczuwamy przy (zwłaszcza pierwszym) użyciu.

Depilacja woskiem

Jest to skuteczny i popularny zabieg – jednak bardzo bolesny i wymagający sporej wprawy. Jak to działa? Podgrzewamy wosk, a następnie nakładamy szpatułką na skórę. Warto pamiętać o właściwej temperaturze podgrzania oraz o tym, aby takiego zabiegu nie wykonywać w trakcie miesiączki.

Laser

Za najnowocześniejszą i równocześnie najskuteczniejszą technikę usuwania zbędnego owłosienia uznawany jest laser. Dlaczego jednak warto zainwestować w taki zabieg?
Zabieg laserowej depilacji jest wygodny, trwały i bardzo skuteczny. Efekty są miłe dla oka , co pozwala zaoszczędzić nam czas i pieniądze.

Którą wybrać metodę?
Ja osobiście jestem zwolenniczką depilatora, ale dla moich znajomych miłym wspomnieniem była depilacja laserowa w Krakowie.

Nowoczesna depilacja. Dlaczego warto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry